Gwiazda „The Room”: GREG SESTERO pierwszy raz w Polsce!

Greg Sestero, na nasze specjalne zaproszenie, będzie pierwszy raz w Polsce i to aż 9 dni: od 12 do 20 czerwca.

Grega Sestero nie trzeba nikomu przedstawiać. W historii kina nikt tak wspaniale nie robił dobrej miny do złej gry jak on w roli zdradzieckiego Marka z „The Room”.

Przez dwie dekady Sestero pracowicie odcinał się od nazywanego najgorszym filmem w dziejach ludzkości opus magnum Tommy’ego Wiseau. Napisał książkę „The Disaster Artist”, w której zdradził absurdalne kulisy powstania filmu oraz niuanse współpracy z reżyserem, a ta została zekranizowana jako znacznie lepszy od „The Room”, nominowany do Oscara film w gwiazdorskiej obsadzie i w reżyserii Jamesa Franco.

Sestero ma na koncie karierę w modelingu oraz role w kilkudziesięciu filmach i serialach, w tym w dwóch częściach filmu „Best F(r)iends” w reżyserii Wiseau. W 2021 roku zadebiutował jako reżyser. Jego „Miracle Valley” to hołd dla grindhouse’owego kina exploitation lat 70., zainspirowany prawdziwą historią sekty grasującej po pustynnej Arizonie. Aktualnie pracuje nad kolejnym filmem pt. „Forbidden Sky”.

Na naszych pokazach specjalnych „The Room” odbędą się spotkania z aktorem, który odpowie na wiele pytań nurtujących polskich widzów. Może wreszcie dowiemy się czy Wiseau naprawdę jest Polakiem?

Zapraszamy na sense i spotkania, takiej okazji nie można przegapić.

Harmonogram pokazów i bilety w zakładce repertuar.

What a story!