Najlepsze z Najgorszych w maju w Centrum Kultury w Lublinie

2 i 30 maja zapraszamy na film BODY MELT!

Vimuville to firma produkująca eksperymentalne suplementy. Ale jak to w życiu bywa – nikt nie pyta co te specyfiki mają w składzie, czy przeszły jakiekolwiek badania, jak działają, co trafia na rynek i czym my w ogóle się faszerujemy?

OCZYWIŚCIE, szybko okazuje się, że witaminy od Vimuville posiadają wyjątkowo niebezpieczne skutki uboczne, mianowicie – rozpuszczają ludzi. To jest zła wiadomość. Dobra jest taka, że twórcy filmu postanowili nam to pokazać bardzo dosłownie. Obrazom rozpływających się wnętrzności, zielonej mazi (zupełnie jak z Tromaville), wszelkich obrzydlistw, imponujących efektów specjalnych i celebracji „body horroru” nie ma końca.

Film przypadnie do gustu entuzjastkom i entuzjastom spaczonego, czarnego humoru, absurdu, obrzydlistwa, filmów w stylu „Street trash” i kina najlepszego z najgorszych.

Na seanse zapraszamy osoby o mocnych żołądkach.

reż. Philip Brophy
horror, komedia, s-f / Australia / 1993
1h 21min

język: angielski
napisy: polskie
bilety: 12/15 zł

GDZIE:
Kino Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, Lublin

KIEDY:
2 maja (czwartek), 19:00
30 maja (czwartek),19:00

Bilety do nabycia online oraz w kasie Centrum Kultury w Lublinie lub telefonicznie. Kasa czynna: pon. – pt. w godz. 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem, tel.: 81 466 61 40.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *